29. DÖNEM GRUP TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

1 Haziran 2023

Milli Savunma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı (Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı) ile Askeri Fabrika ve Tersane İşletme Anonim Şirketi (ASFAT A.Ş.) ve bağlı işyerleriyle ilgili 29. Dönem Grup Toplu İş Sözleşmesi, Sendikamız Genel Merkezinde imza altına alındı. 

3 Mart 2023 tarihinde görüşmelerine başlanan, 9 Mayıs 2023 tarihinde Kamu Koordinasyon Kurulu ile Hükümet arasında imzalanan Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmesi Çerçeve Protokolü’nde sağlanan iyileştirmelerin yanında ilave kazanımlarla imza altına alınan 29. Dönem Grup Toplu İş Sözleşmesi İmza Töreni, Türkiye Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası (TÜHİS) Genel Sekreteri Adnan ÇİÇEK, Genel Sekreter Yardımcıları Hasan YILMAZ ve Dr. Şerefettin GÜLER’in de aralarında bulunduğu TÜHİS yetkilileri ve Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA, Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ, Şube Yöneticilerimiz, Bölge ve İl Temsilcilerimiz ile Uzman Kadromuzun katılımıyla 1 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirildi.

Detaylı bilgileri şubelerimiz, bölge ve il temsilciliklerimiz tarafından siz değerli üyelerimiz ile paylaşılacak olan 29. Dönem Grup Toplu İş Sözleşmesinin, Üyelerimiz, Sendikamız ve çalışma hayatı için hayırlı olmasını diliyoruz.

                              Türk Harb-İş Sendikası

                          Genel Merkez Yönetim Kurulu

 

 29. DÖNEM GRUP TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İÇİN TIKLAYINIZ…!