ZEYTİN DALI HAREKÂTI İÇİN DESTEK KAMPANYASI-2

16 Şubat 2018

Sendikamızın Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan güvenlik güçleri için başlattığı destek kampanyası çerçevesinde askerlerimizin cep telefonlarını şarj etme sıkıntısı yaşamadan ailelerine ve sevdiklerine kolay ulaşmalarını sağlamak amacıyla alınan taşınabilir şarj cihazlarının (powerbank) ikinci partisi de teslim edildi.

 

İlk partisi Genel Merkezimiz tarafından alınan ve 27 Ocak 2018 tarihinde bölgeye ulaştırılan 600 adet powerbanktan sonra şubelerimiz ve il temsilciliklerimizin aldığı 2 bin 167 adet powerbankın teslimatı, 39’uncu Mekanize Tugayı Şehit Ahmet Tor Kışlası’na Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, Ankara 1 No’lu Şube Başkanımız Bekir TARHAN, Kocaeli Şube Mali Sekreteri Nusret SUBAŞI ve Hatay İl Temsilcimiz İbrahim AYDIN ile üyelerimiz tarafından yapıldı.  

 

16 Şubat 2018 tarihinde yapılan ikinci parti powerbank teslimatı yanında aynı zamanda üyelerimizin şubelerimize gönderdiği askerlerimiz için hazırlanan giysi paketleri de bölgeye ulaştırıldı.

 

Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan askerlerimiz için hazırlanan destek paketlerini teslim etmek için Hatay’a giden Yöneticilerimiz, 39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’na ziyarette bulundu. Yöneticilerimiz burada Kurmay Başkanı Tank Albay Mehmet Serkan ÖZGÜR ve Merkez Şube Müdürü Personel Binbaşı Bayram DİKMEN ile görüştüler.