YÖNETİCİLERİMİZ MERSİN İŞYERLERİMİZDE

15 Mayıs 2015
Genel Başkan Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız İdris KEŞAN, Adana Şub Başkanı Osman ACET ile Adana Şube Yönetimi bir dizi ziyaret gerçekleştirmek için 13 Mayıs 2015 tarihinde Mersin’deydi.
Mersin’de Yöneticilerimiz ilk olarak Sahil Güvenlik Komutanlığı Akdeniz Bölge Komutanlığı’nı ziyaretti. Yöneticilerimizi burada Akdeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Nejat Atilla DEMİRHAN ağırladı. Daha sonra Sahil Güvenlik Komutanlığını ziyaret eden Yöneticilerimiz burada da SG Kıdemli Albay Fatih ERHAN, Teknik Şube Müdürü SG Yüzbaşı Halil GÜNGÖR ile görüştüler.
Yöneticilerimiz Mersin’de Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Mersin Onarım Destek Komutanlığı’nı da ziyaret ettiler. Yöneticilerimizi burada da Onarım Destek Komutanı Deniz Albay A. Ogün ÇATALKAYA ağırladı. Ziyarette, İşletme Amiri Deniz Kıdemli Binbaşı Murat DURAN’da hazır bulundu.
Yöneticilerimiz, Mersin’deki ziyaretlerini ANT işyeri ile tamamladılar.   Sendikamızın Mersin’de örgütlü olduğu işyeri ziyaretlerinde üyelerimizle de bir araya gelen Yöneticilerimiz, üyelerimizle 25. Dönem ve 8. Dönem Toplu iş sözleşmeleri başta olmak  üzere iş kolumuz ve çalışma hayatının gündemindeki konuları değerlendirme fırsatı buldular.