YÖNETİCİLERİMİZ İŞYERİ ZİYARETLERİ KAPSAMINDA KAYSERİ’DEYDİ

10 Mart 2016

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK ve Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ’da oluşan Genel Yönetim Kurulumuz, işyeri ziyaretleri kapsamında 8-9 Mart 2016 tarihinde Kayseri’deydi.

Genel Yönetim Kurulumuz, Kayseri Şube Yönetimi ile birlikte 8 Mart 2016 tarihinde ilk ziyaretini Karar Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı 2’inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı’na yaptı. Burada İşyeri Komutanı Bakım Albay İsmail AMANVERMEZ ile görüşen Yöneticilerimiz,  Teknik Müdür Mühendis Albay Gökhan Seyfettin YENİCİ ile de bir araya geldiler. Yöneticilerimiz daha sonra Personel Üsteğmen Engin DEMİRHAN ile birlikte atölyeleri ziyaret ederek, tezgâhları başında üyelerimizle görüşme imkânı buldular. Yöneticilerimiz ayrıca öğle yemeğinde işçi yemekhanesinde de üyelerimizle beraberdi. Genel Başkanımız Bayram BOZAL, burada üyelerimize kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Yöneticilerimiz, öğleden sonra ise 2’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı Uçak FASFAT Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Uçak FASFAT Müdürü Binbaşı Mustafa ERBAY’ı ziyaret eden Yöneticilerimiz, ERBAY’a yeni görevinden dolayı “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundular. 

Genel Yönetim Kurulumuz, aynı günün akşamı ise Kayseri Şube Temsilci ve Danışma Kurulu ve zorunlu organlarla bir araya geldi. Genel Başkanımız Bayram BOZAL’ın Sendikamızın gündemindeki konuları değerlendirdiği konuşmasının ardından Genel Yönetim Kurulumuz, Temsilci ve Danışma Kurulu üyeleri ve zorunlu organların sorularını cevaplandırdı. Toplantıda ayrıca Genel Yönetim Kurulumuz, Temsilci ve Danışma Kurulu’nun bayan üyelerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar.

Yöneticilerimiz, 9 Mart 2016 tarihinde ise 2’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanı Hava Pilot Tümgeneral İsmail YALÇIN’ı ziyaret ederek yeni görevinden dolayı “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundular.  Öğle yemeğini işçi yemekhanesinde üyelerimizle yiyen Yöneticilerimiz, 2’inci Hava İkmal Kurmay Başkanı Hava İkmal Albay Ahmet SANCAK’a da ziyarette bulundular. Ayrıca Teknoloji ve Üretim Komutanı Hava İkmal Kurmay Albay Hüseyin DUMAN ile de bir araya geldiler.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Kayseri’de ayrıca,  Şube İdari Sekreteri Yücel DOĞAN ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanlığı Kayseri 75’inci Yıl İl Halk Kütüphanesi Müdürü Aslıhan UYGUN’a nezaket ziyaretinde bulundu. Görüşmeye Müdür Yardımcısı Fikret ÖZÜBERK’te katıldı.