YÖNETİCİLERİMİZ İSTANBUL TERSANE KOMUTANLIĞI’NDA

28 Eylül 2017

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK, Genel Mali Sekterimiz Haldun KURUBACAK ve Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ ile İstanbul Şube Başkanımız Emin GÖDEK ve Şube Yönetimimiz, 28 Eylül 2017 tarihinde Milli Savunma Bakanlığı Tersaneler Genel Müdürlüğü İstanbul Tersane Komutanlığı’ndaydı

Yöneticilerimiz burada ilk olarak İstanbul Tersane Komutanı Tuğamiral Recep Erdinç YETKİN’i ziyaret ederek, yeni göreve gelmesi nedeniyle “Hayırlı olsun” dileklerini ilettiler.

Yöneticilerimiz daha sonra, İstanbul Tersane Komutan Tuğamiral YETKİN ile beraber Milli Gemi Projesi (MİLGEM) kapsamında İstanbul Tersane Komutanlığı tarafından yapımı gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN başta olmak üzere çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve işveren vekili ile Sendikamız Yönetici ve üyelerinin de katıldığı törenle 18 Haziran 2017 tarihinde denize indirilen TCG Burgazada (F-513) Korveti’ni gezdiler.

İnşası ve donanımı devam eden TCG Burgazada Korveti’nde çalışan üyelerimizle de bir araya gelerek çalışma ortamlarını yerinde görme imkânı bulan Yöneticilerimiz, buradan İşçi Yemekhanesine geçerek üyelerimizle öğle yemeği yediler.

Öğle yemeği sırasında İstanbul Şube Başkanımız Emin GÖDEK ve İstanbul Tersane Komutan Tuğamiral Recep Erdinç YETKİN’in kısa selamlama konuşmasının ardından Genel Başkanımız Bayram BOZAL üyelerimize hitap etti.

Genel Başkanımız BOZAL,  konuşmasında 22 Ağustos 2017 tarihinde imzalanan Milli Savunma Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı bağlısı işyerlerinde çalışan üyemizi kapsayacak 26. Dönem Grup Toplu İş Sözleşmesi başta olmak üzere Sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki konularla ilgili üyelerimizi bilgilendirdi. Yöneticilerimiz aynı gün Sendikamız İşyeri Temsilciliği’nde de üyelerimizle bir araya gelerek sohbet etme imkânı buldular.