Yöneticilerimiz İskenderun’da

11 Haziran 2012
Türk Harb-İş Genel Merkez Yöneticileri, işyeri ziyaretleri kapsamında 24-25 Mayıs 2012 tarihlerinde İskenderun Şubesi’ne bağlı işyerlerini gezdiler. Genel Başkan Bayram Bozal, Genel Başkan Yardımcıları Yüksel İlbeyli ve İdris Keşan’dan oluşan Genel Merkez Yöneticileri ile İskenderun Şube Başkanı Kenan Cerrahoğlu ve Şube Yöneticileri ilk olarak 51’inci Bakım Merkezi Komutanlığı’nı ziyaret etti.
 
 51’inci Bakım Merkezi Komutanı Bakım Albay Ünal Hoşgör ile görüşen yöneticilerimiz, daha sonra atölyeleri dolaşarak üyelerimizle bir araya geldiler. Genel Başkan Bayram Bozal işçi yemekhanesinde üyelerimize hitaben bir de konuşma yaptı. Aynı gün Deniz Bakım Onarım Komutanlığı’nı ziyaret eden Yöneticilerimiz, İstihkam Albay Tuncay Küçükkarabacak ile görüşmenin ardından atölyeleri dolaşarak üyelerle bir araya geldiler.
 
Genel Merkez Yöneticilerimiz, öğleden sonra İskenderun Şube Temsilci ve Danışma Kurulu Toplantısı’na katıldılar. Genel Başkan Bayram Bozal burada kurul üyelerine hitaben bir de konuşma yaptı. Genel Merkez Yöneticilerimiz daha sonra Türk-İş Hatay İl Temsilcisi Çakır Varan’a nezaket ziyaretinde bulundular.
 
İskenderun Şube bağlısı işyeri ziyaretlerinin ikinci gününde Genel Merkez Yöneticilerimiz önce ANT işyerlerini ziyaret ettiler. İşletme Müdürü Şükrü Erdoğan ile görüşen Yöneticilerimiz üyelerimizle de bir araya geldiler. Aynı gün Deniz İkmal Destek Komutanlığı’na yapılan ziyarette ise İşyeri Komutanı İkmal Yarbay Fevzi Balcı ve İkmal Üsteğmen Anıl Sunar ile bir araya gelen yöneticilerimiz, çalışanlarla da tezgahları başında buluştular.