YÖNETİCİLERİMİZ ESKİŞEHİR’DE

23 Kasım 2015

Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, Şube Başkanı Şenol YILMAZ ile birlikte 20 Kasım 2015 tarihinde Eskişehir’de bir dizi ziyaret geçekleştirdiler.

İlk olarak Şehir Gazetesi’ni ziyaret eden Yöneticilerimiz, burada da Özdemir UÇAK ile savunma sanayinin millileşmesi süreci ve bu süreçte milli savunma sanayi işyerlerinin önemini değerlendirdiler.

Yöneticilerimizin Eskişehir’deki ikinci durağı 1’inci Hava ikmal Bakım Merkezi Komutanlığı oldu. Burada da ilk olarak üyelerimizle Cuma namazı kılan Yöneticilerimiz, sonrasında Temsilci odasında üyelerimizle sohbet ettiler. Yöneticilerimiz daha sonra Personel Albay Orhan GÜRDAL ile görüştüler. Yöneticilerimiz ayrıca 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanı Hava Pilot Tümgeneral Mehmet ÖZLÜ’yü de makamında ziyaret ettiler.

Yöneticilerimiz öğleden sonra ise Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanlığı görevine başlayan Hava Korgeneral Mehmet ŞANVER’i ziyaret ederek, yeni görevinden dolayı ‘Hayırlı olsun” dileklerinde bulundular.

Aynı gün Anadolu Ajansını ziyaret eden Yöneticilerimizi, burada Ajansın Bölge Müdürü Hüseyin YEŞİLKAVAK ağırladı.

Yöneticilerimizin Eskişehir’deki son durağı ise Türk-İş Bölge Temsilciliği oldu. Burada Türk-İş Bölge Temsilcisi Necat KILIÇ ile görüşen Yöneticilerimizin ziyaretinde, Belediye-İş Eskişehir Şube Başkanı Güney DEMİRTAŞ ve Teksif Eskişehir İrtibat Bürosu Sorumlusu Selahaddin YILMAZ da hazır bulundu.