YÖNETİCİLERİMİZ AKSAZDA

30 Kasım 2016

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ ve Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK’tan oluşan Merkez Yöneticilerimiz, Sendikamızın örgütlü olduğu işyerlerinde bir dizi ziyaret için 29 Kasım 2016 tarihinde Aksaz’daydı.

Yeni göreve atanan işveren vekillerine “Hayırlı olsun”, görevi devam eden işveren vekillerine ise nezaket ziyaretinde bulunan Yöneticilerimiz, ilk olarak Aksaz Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ali ÇEKİÇ’i makamında ziyaret ettiler.  

Daha sonra Aksaz Ordonat Grup Komutanı Deniz Albay Yunus TANRIKULU’yu ziyaret eden Yöneticilerimiz, bu ziyaretin ardından Aksaz Ordu Grup Torpido Bakım ve Depo Komutanı Deniz Yarbay Ünal TOSUN ile bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz, Aksaz’daki ziyaretlerine, Aksaz Bakım Onarım ve İstihkâm Komutanı Deniz istikam Albay Ercan TIKIZ, Aksaz Onarım Destek Komutanı Deniz Albay Ahmet GÖKMEN ve İşletme Amiri Deniz Binbaşı Bora HASKARA ile devam ettiler.

Yöneticilerimiz, öğle yemeğini işveren vekilleriyle beraber işçi yemekhanesinde üyelerimiz yediler.  Burada Genel Başkanımız Bayram BOZAL, üyelerimize hitaben Sendikamız ve çalışma hayatının gündemini değerlendiren bir de konuşma yaptı.

Yöneticilerimiz öğleden sonrada,  1’inci Deniz İstihkâm Tabur Komutanı Deniz İstihkâm Binbaşı Cem Ozan ÜNAL ile Deniz İkmal İşletme Amiri Deniz İkmal Yarbay İbrahim DOĞAN’ı ziyaret ederek, Aksaz’daki programlarını tamamladılar.