YÖNETİCİLERİMİZ ADANA’DA

10 Eylül 2018

Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK bir dizi programa katılmak için 7-8 Eylül 2018 tarihlerinde Adana’daydı.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Adana’da ilk olarak Şubemizi ziyaret ederek, Şube Yöneticilerimiz ile Sendikamız, çalışma hayatı ve ülke gündemini değerlendirdi. Genel Başkanımız BOZAL, daha sonra Şube Başkanımız Erdal AKALIN ve Şube Yöneticilerimizle birlikte Milli Savunma Bakanlığı 10’ncu Tanker Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral İsmail GÜNAYDIN’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Yöneticilerimiz, Cuma Namazını üyelerimizle 10 Tanker Üs Komutanlığı’ndaki camide kıldıktan sonra Vectrus Systems Corporation’un Genel Müdürü Jack CHAFFİN’i ziyaret ederek, yeni göreve gelmesi nedeniyle “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundular.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK 7 Eylül 2018 tarihinin akşamı Adana Şube Yönetimi Kurulu,  Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu ve üst kurul delegeleriyle bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz Adana programlarını, 8 Eylül 2018 tarihinde Adana Şube Mali Sekreterimiz İbrahim SIRMA’nın oğlu Sungur SIRMA ile Emine ÖZGÜRAL’ın düğün merasimine katılarak tamamladılar.