YÖNETİCİLERİMİZ ADANA’DA

14 Temmuz 2021

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN ve Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ, bir dizi programa katılmak için 14 Temmuz 2021 tarihinde Adana’daydı.

Yöneticilerimiz burada ilk olarak Adana Şube Başkanımız Erdal AKALIN ile birlikte Milli Savunma Bakanlığı Hava Kuvvetleri Komutanlığı 10’uncu Tanker Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Güral ÖZUSTA’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Genel Başkanımız SOYDAN ve Genel Sekreterimiz YAVUZ daha sonra Adana Şube Yönetimimiz ile birlikte KBR Program Müdürü Steven PALMER, KBR Müdür Yardımcısı Jim RINDLER ve KBR Hukuk Danışmanı M. Tayfun TURHANOĞLU ile görüşme gerçekleştirdiler.  Yöneticilerimiz aynı gün 39 Wing Komutanı Albay Jason GİNGRİCH’i de makamında ziyaret ettiler.

Yöneticilerimiz akşam saatlerinde ise Adana Şube Temsilci ve Danışma Kurulu Toplantısına katıldılar. Toplantıda Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, 28. Dönem Grup Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri başta olmak üzere Sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki önemli konuları içeren bir konuşmayla Temsilci ve Danışma Kuruluna hitap etti.