YÖNETİCİLERİMİZ ADANA’DA

25 Aralık 2017

Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, bir dizi ziyaret için 25 Aralık 2017 tarihinde Adana’daydı.

Yöneticilerimiz, ilk olarak Adana Şube Başkanımız Erdal AKALIN ve Şube Yönetimimiz ile birlikte olarak  Vectrus Systems Corporation’un Genel Müdürü Karl SAGSTETTER’i ziyaret ettiler. Yöneticilerimiz daha sonra burada çalışan üyelerimizle bir araya geldiler. Genel Başkanımız BOZAL, Vectrus TSBMC önünde üyelerimize hitaben kısa bir konuşma da yaptı.

Yöneticilerimiz, aynı gün 10’uncu Tanker Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral İsmail GÜNAYDIN’ı makamında ziyaret ettiler.

Yöneticilerimiz öğle saatinde ise Adana Şubemiz bağlısı SULTAN’S INN’de üyelerimizle öğle yemeği yediler. Genel Başkanımız Bayram BOZAL, burada da üyelerimize hitaben bir konuşma yaptı.

MSB Tedarik Bölge Başkanı İkmal Albay Mehmet EKİN de nezaket ziyaretinde bulunan Yöneticilerimiz, Adana’daki programlarını Lojistik Destek Komutanlığı ziyaretiyle tamamladılar. Burada da Lojistik Destek Komutanı İkmal Binbaşı Tevfik KORKMAZ’ı ziyaret eden Yöneticilerimiz,  Lojistik Destek Komutanlığı’nda çalışan üyelerimizle de bir araya gelerek sohbet etme imkânı buldular.