YÖNETİCİLERİMİZ 3’ÜNCÜ H.İ.B.M.K’LIĞI İŞYERLERİNDE

4 Kasım 2015

Sendikamızın 3-4 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleştirdiği 15’inci Olağan Genel Kurulu sonrası göreve başlayan Merkez Yönetimimiz, yeni dönem işyeri gezilerine Hava Kuvvetleri Komutanlığı 3’üncü Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı işyerleri ile devam etti.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Genel Başkan Yardımcımız YÜKSEL İLBEYLİ Ankara Şube Başkanı Alaattin SOYDAN, Şube Genel Sekreteri Süleyman UĞUZ ve Şube Mali Sekreteri Ökkeş ERDEM ile birlikte 4 Kasım 2015 tarihinde, 3’üncü Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı’nda ilk olarak İşyeri Komutanı Hava Tuğgeneral İhsan ÖZDAMAR ile görüştüler. Kurmay Başkanı Hava Piyade Kurmay Albay Necati GÜNDÜZ ile de bir araya gelen Yöneticilerimiz, daha sonra Teknoloji ve Üretim Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler. Burada Teknoloji ve Üretim Müdürü Hava Uçak Bakım Albay Ergün ÇANÇALAR tarafından karşılanan Yöneticilerimiz, üyelerimizle de bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz 3’üncü Hava İkmal Bakım Merkezi’ndeki ziyaretlerini İkmal Grup Komutanlığı ile devam ettirdiler. İkmal Grup Komutanı İkmal Albay Teoman ATİKER tarafından karşılanan Yöneticilerimiz, öğle yemeğini işçi yemekhanesinde üyelerimizle birlikte yediler. Tezgâhları başında da üyelerimizle görüşme fırsatı bulan Yöneticilerimizin daha sonraki durağı, Elektronik Sistemler Müdürlüğü oldu. Burada da Albay Aziz YILMAZ ile görüşen Yöneticilerimiz, üyelerimizle de atölyede bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz, daha sonra Genel Malzeme Ana Depolar ve Üretim Komutanlığı’nı ziyaret ettiler. Burada İşyeri Komutanı Hava Levazım Albay Tahir Kahan BÜYÜKSARAÇ tarafından ağırlanan Yöneticilerimiz, üyelerimizle görüştükten sonra Mühimmat Yer ve Silah Sistemleri Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Burada da Yöneticilerimize İşyeri Müdürü Hava Mühendis Yarbay Ünal FİDAYE eşlik etti. Yöneticilerimiz ziyaretlerini Ölçü Aletleri Müdürlüğü ile tamamladılar. Burada İşyeri Müdürü Hava Mühendis Albay Aysun MARKAL tarafından ağırlanan Yöneticilerimiz, üyelerimizle de tezgâhları başında görüştüler.