YÖNETİCİ VE PERSONEL EĞİTİMİ

4 Kasım 2013
Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu gereği 7 Kasım 2013 tarihinden itibaren sendikaya üyeliğinin e-devlet üzerinden yapılması ve Sendikanın otomasyon programı ile ilgili Yönetici ve Personel Eğitimi, 26 Ekim 2013 tarihinde Yalova Tesisleri’nde yapıldı.
 
Genel Merkez Yönetimi, Şube Başkan ve Şube Genel Sekreteri ile Genel Merkez ve şubelerden ilgili personelin katılımıyla gerçekleştirilen Eğitim Programı, Mali Sekreter Yavuz Koçak’ın açılış konuşması ile başladı. Eğitim Programında konuşan Genel Başkan Bayram Bozal, Türk Harb-İş Sendikası’nı yeni sendikal yaklaşımlar konusunda donanımlı, çağı yakalayan, modern bir sendikaya dönüştürmek için eğitime büyük önem verdiklerini belirterek, “Bugün burada siz değerli yöneticilerimiz ve personel arkadaşlarımızla gerçekleştireceğimiz eğitim programının teşkilatımızı daha da güçlü kılacağına inanıyorum” dedi.
 
Genel Başkan Bozal’ın konuşmasının ardından e-devlet üzerinden üyelik ile ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Şube Müdürü Hicret Bozoklu, Sendikamızın yeni otomasyon sisteminde evrak ve üye takibi konusunda Harun Doğan ve  teşkilatlarda iletişim konusunda da Eğitim Müdürümüz Tarkan Zengin sunum yaptı. Sunumların ardından yönetici ve personelden gelen soruların cevaplandırıldığı program, katılımcılara sertifikalarının verilmesi ile sona erdi.