Yeni Üyelere Sendika Eğitimi

23 Mayıs 2012
Ankara 1 Nolu Şube bağlısı işyerlerinde çalışan yeni üyelerimize sendika eğitimi verildi. 15 Mayıs 2012 tarihinde Genel Merkez Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimin açılışında konuşan Genel Başkan Bayram Bozal, yönetime geldikleri günden bu yana üyelerin sorunlarına çözüm ararken, sendikal bilinçlenmeyi sağlama içinde üye eğitimlerini devam ettirdiklerini söyledi. Türk Harb-İş Sendikası’nın ve üyelerinin sorunlarının çözüme kavuşturulması için yönetim olarak ciddi mesai sarfettiklerini dile getiren Bozal, “Çözüm odaklı sendikacılık anlayışı ve birlikte hareket önümüzdeki günlerde çok güçlü bir Türk Harb-İş’in kapılarını aralayacaktır” dedi.
 
Eğitim programında konuşan Genel Mali Sekreter Yavuz Koçak ise yönetim olarak üye eğitiminin önemine inandıklarına vurgu yapanken,“Eğitimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Bundan sonra da imkanlarımızı zorlayarak üye eğitimlerimizi devam ettireceğiz” diye konuştu.
Yöneticilerimizin konuşmasının ardından Eğitim Müdürümüz Tarkan Zengin, 70 yeni üyemize ‘Temel Sendikal Kavramlar’ başlıklı bir seminer verdi.