ÜYELERİMİZ YİNE GURURLANDIRDI!

28 Ocak 2024

Ülkemizin Milli Savunma Sanayide yüzde yüz yerli ve millilik hedefine ulaşması için fedakarca çalışan üyelerimiz, bizleri bir kez daha gururlandırdı.

Pandemide, depremlerde ve milletimizin ihtiyaç duyduğu her anda sahada olan üyelerimiz, bu sefer yaptıkları çalışmalarla ödüle layık görüldü.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 2023 Yılı Verimlilik Proje Ödülleri’nde; Millî Savunma Bakanlığı Askerî Fabrikalar Genel Müdürlüğü’ne bağlı Kara Dikimevi Müdürlüğü’nde çalışan üyelerimizin içinde bulunduğu “Eğitim Elbiselerinin Geri Dönüştürülerek Yeniden Üretime Dâhil Edilmesi” projesi birincilik ödülüne layık görüldü.

Ayrıca, Milli Savunma Bakanlığı Tersaneler Genel Müdürlüğü’ne bağlı İstanbul Tersanesi Komutanlığı’nda çalışan üyelerimizin yer aldığı iki adet proje de finale kalarak, yalın dönüşüm kategorisinde, “Yalın Üretim ile Donatılmış Blok Gemi İnşası” projesiyle ikincilik ödülüne layık görüldü.

Bu anlamda, ülkemizin geleceğine emek veren, her türlü zorluklara rağmen ülkemiz için üretmeye devam eden, “Milli Savunmanın Görünmeyen Kahramanları” üyelerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Türk Harb-İş Sendikası
Genel Merkez Yönetim Kurulu