ÜYELERİMİZ YAZ ŞENLİĞİNDE BULUŞTU

8 Temmuz 2022

Başkent Şubemiz tarafından düzenlenen 1. Yaz Şenliği’nde şube bağlısı işyerlerinde çalışan üyelerimiz Kurban Bayramı öncesi eğlenceli ve coşku dolu bir gün yaşadılar.

Sincan Nejat Uygur AMFİ Tiyatrosunda gerçekleşen 1. Yaz Şenliğine, Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Ahmet AYDIN, Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA, Başkent Şube Yönetimimiz ve Milli Savunma işyerlerinden işveren vekilleri ile birlikte binlerce üyemiz katıldı.

Yaz Şenliği Başkent Şube Başkanımız Süleyman DEMİR’in açılış konuşması ile başladı. Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN’ın üyelerimizi selamlama konuşmasının ardından TBMM Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet AYDIN da yaptığı konuşmada milli savunma işçilerinin önemine dikkat çekerek, savunma sanayiinde önemli işlere imza atan milli savunma işçilerinin böylesi güzel programlarla da eğlenmeyi hak ettiğini dile getirdi.

Konuşmaların ardından üyelerimiz halk oyunları ekipleri ve ses sanatçılarının eşliğinde oyunlar oynayıp halaylar çektiler.