ÜYELERİMİZ DEPREM BÖLGESİNE ULAŞMAK ÜZERE YOLA ÇIKTI

8 Şubat 2023

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkez üssü olan ve 10 ilimizi derinden sarsan depremlerden etkilenen vatandaşlarımız yardım malzemeleri üretmek için işyerlerinde canla başla çalışan üyelerimiz deprem bölgesine de elini uzatıyor.

Afet bölgesinde bizzat görev almak isteyen Başkent Şubemiz bağlısı işyerleri, Kocaeli Şubemiz bağlısı Gölcük Tersane Komutanlığı, Kayseri Şubemiz ve İzmir Şubemiz bağlısı işyerleri, İstanbul Şubemiz bağlısı İstanbul Tersane Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ile Samsun İl Temsilciliğimiz bağlısı Samsun Sahil Güvenlik Onarım Destek Komutanlığında çalışan üyelerimiz, bakanlık onayı ve AFAD’ın akreditesinin ardından bölgeye ulaşmak için 8 Şubat 2023 tarihinde yola çıktılar.

Sendikamız bağlısı işyerlerinde çalışanlar tarafından temin edilen yardım malzemeleriyle deprem bölgesine ulaşmak için yola çıkan üyelerimizi, şube yöneticilerimiz ve işveren vekillerimiz uğurladı.

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN ve Güvenlik Merkez Şube Başkanımız Mustafa DERE, Başkent Şubemiz bağlısı Jandarma Dikimevinde görev yapan üyelerimizin bölgeye ulaştırılmak üzere kumanya hazırlamasına yardım ettiler.