ÜYELERİMİZ ADINA DİKİLEN FİDANLAR ŞANLI BAYRAĞIMIZIN GÖLGESİNDE BÜYÜYOR

13 Nisan 2022

2021 yazında Ülkemizde yaşanan orman yangınlarında kül olan ağaçların yerine üyelerimiz adına dikilen fidanlar, baharın gelişiyle birlikte canlanmaya başladı.

Sendikamızın Ormancılığı Geliştirme ve Orman Yangınlarıyla Mücadele Hizmetlerini Destekleme Vakfına 2 Ağustos 2021 tarihinde her bir üyemiz adına bir fidan dikilmesi için 233 bin 130 TL bağışta bulunmasının ardından, Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Kavaklıdere İşletmesi Ağaçlandırma Sahasında 23 bin 313 adet fidan dikilmişti.

Türkiye Cumhuriyetimizin aydınlık yarınları adına gecesini gündüzüne katarak hizmet üreten biz milli savunma çalışanlarının, vatan topraklarımızın ciğerleri ormanlarımızın yok olmasına karşı duyarlılığının nişanesi olan Türk Harb İş Sendikası Üyeleri Hatıra Ormanında hayat bulan her fidan, Ay Yıldızlı Bayrağımızın gölgesinde cennet vatanımızın güzel yarınları için büyüyüp gelişecek.

Türk Harb İş Sendikası Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak; geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın daha yeşil ve sağlıklı bir dünyada yaşamasına katkı sağlayacak Türk Harb İş Sendikası Üyeleri Hatıra Ormanı’nın bir kez daha üyelerimize ve Türkiye’mize hayırlı olmasını diliyoruz.