1 Aralık 2011
![](https://harb-is.org.tr/wp-content/uploads/2020/02/salihk.jpg)
Türk Harb-İş 14. Olağan Genel Kurul sonrası göreve gelen yeni yönetime ‘hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Türk-İş eski Genel Başkanı ve SGK Yönetim Kurulu üyesi Salih Kılıç, Türk Harb-İş Sendikasını ziyaret ederek Genel Başkan Bayram Bozal’a ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu. Görüşmede, Sendikamız Genel Sekreteri Haldun Kurubacak ve Genel Mali Sekreter Yavuz Koçak da yer aldı.