TAHSİS UYGULAMALARI EĞİTİM SEMİNERİ

17 Mayıs 2013
SGK Sıhhıye Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü, 13-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Sendikamızın ev sahipliğinde Tahsis Uygulamaları Eğitim Semineri düzenledi.
 
Türk Harb-İş Sendikası Kenan Durukan Toplantı Salonu’nda 16 Mayıs 2013 tarihinde yapılan Eğitim Seminerine, Ankara Şube ve Ankara 1 Nolu Şube Temsilci ve Danışma Kurulu üyeleri yanında Sendikamız Genel Merkez Yönetimi, SGK Yönetim Kurulu Üyesi ve Türk-İş eski Genel Başkanı Salih Kılıç ile Sıhhıye Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü yetkilileri katıldı.
 
Ankara Şube Başkanı Alaattin Soydan’ın açılış konuşması ile başlayan Seminer, Genel Başkan Bayram Bozal’ın çalışanların sosyal haklarının anlatıldığı seminerlerin önemine vurgu yaptığı konuşması ile devam etti. Sıhhıye Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Recep Gürbüz de Sosyal Güvenlik Haftası’nın önemine değinen kısa bir konuşma yaptı.
Konuşmaların ardından eğitim seminerine geçildi. Sıhhıye Sosyal Güvenlik Merkez Müdür Yardımcısı Gülay Demirağ “Tescil İşlemleri ve Tahsis Uygulamaları’, Sıhhıye Sosyal Güvenlik Merkez Müdür Yardımcısı Soner Biçer “Tahsis Uygulamaları ve Aylık Bağlama Sistemleri” başlıklı sunumlarını yaptılar. Sunumların ardından Demirağ ve Biçer soruları cevaplandı.