SULTANAHMET’TE YAŞANAN TERÖRİST SALDIRIYI LANETLİYORUZ

12 Ocak 2016

Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü hedef alan hain terör örgütü, 12 Ocak 2016 tarihinde İstanbul Sultanahmet’te yaşanan patlamayla bir kez daha kendini gösterdi. İlk belirlemelere göre 10 ölü ve 15 yaralının olduğu olay nedeniyle ülke olarak bir kez daha büyük üzüntü yaşadık.

Ortadoğu’da yaşanan iç savaş ve terör olaylarının benzerini ülkemize de yaşatmak için yoğun çaba harcayan hain terör örgütü ve onun uzantıları bilmelidir ki; yıllarca terör nedeniyle büyük bedeller ödeyen bu millet,   terör örgütlerinin alçakça eylemlerine asla boyun eğmedi, eğmeyecektir.  Milletimiz,  terörün yok edilmesi ve kaynaklarının kurutulması için birlik ve dayanışma içinde hareket ederek, terör örgütü ve uzantılarını er ya da geç yok etmesini bilecektir.

Türk Harb-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu olarak bir kez daha terörist saldırıları lanetliyor, Sultanahmet’te gerçekleştirilen menfur saldırı sonucu hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.