ŞEHİT ASKERLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUZ

13 Mayıs 2016

Terörist saldırılara karşı verilen mücadelede ülkemiz her gün yeni şehitler veriyor. Son olarak 13 Mayıs 2016 Cuma günü Hakkâri Çukurca Çığlı’da teröristlerle çıkan silahlı çatışma 6 askerimiz şehit olurken 8 askerimiz de yaralanmış, bölgeye sevk edilen helikopterin düşmesi nedeniyle ise 2 pilot asker şehit olmuştur. Vatan savunması için hayatını kaybeden şehit askerlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan askerlerimize ise acil şifalar diliyoruz.

 

Büyük bir insanlık suçu olan terör olayları nedeniyle milletimiz yıllarca ağır bedeller ödemiş ve ödemeye devam etmektedir. Terör örgütü ve uzantıları bilsin ki ülkemizde kaos oluşturma, milli birliğimizi ve toplumsal huzuru bozma amaçlı hain terör saldırıları, millet olarak terörle mücadele kararlılığımızı daha da perçinlemektedir. Hain terör örgütü amaçladığı alçakça hedeflere asla ulaşamayacaktır. Bu büyük millet, er ya da geç terörün kökünü kazımasını bilecektir.

 

Türk Harb-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu olarak, bir kez daha terörü lanetliyor, Hakkari Çukurca’daki şehitlerimiz başta olmak üzere ülke savunması için kutsal görevlerini yaparken şehit olan tüm güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Türk Harb-İş Sendikası

Genel Yönetim Kurulu