SAKARYA ŞUBEMİZ 17. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

29 Mart 2022

Sakarya Şubemiz 17. Olağan Genel Kurulu, 26 Mart 2022 tarihinde yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan Genel Kurulda, Divan Başkanlığına Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Divan Başkan Yardımcılığına Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ, Divan Kâtipliğine Özel Güvenlik Merkez Şube Başkanımız Mustafa DERE,  Divan üyeliklerine ise Kocaeli Şube Başkanımız Korkut GÖKBAYRAK ve Adana Şube Başkanımız Erdal AKALIN seçildi.

Genel Merkez Yöneticilerimiz, Şube Yöneticilerimiz, Bölge ve İl Temsilcilerimiz yanında TÜRK-İŞ Marmara Bölge Temsilcisi Adnan UYAR, TÜRK-İŞ Sakarya Temsilcisi ve Demiryol-İş Şube Başkanı Cemal YAMAN ile TÜRK-İŞ’e bağlı sendikaların şube başkanlarının da katılımıyla gerçekleşen Genel Kurulda, Şube Başkanımız İsa KAYA açılış konuşmasını yaptı. Daha sonra Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ ve TÜRK-İŞ Marmara Bölge Temsilcisi Adnan UYAR kısa konuşmalarıyla katılımcıları selamladılar.

Genel Kurul, Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN’ın delegasyona hitap etmesinin ardından, yönetim ve denetim kurulu raporlarının görüşülmesi ve zorunlu organların seçimleriyle tamamlandı.

Sakarya Şubemiz 17. Olağan Genel Kurulunda seçilen ve 29 Mart 2022 tarihinde mazbatalarını alarak göreve başlayan yönetim kurulu, denetleme kurulu ve disiplin kurulunda yer alan yöneticilerimiz şöyle;

YÖNETİM KURULU

Şube Başkanı: İsa KAYA

Şube İdari Sekreteri: Serdar KARABULUTLAR

Şube Mali Sekreteri: Cengiz ÇETİN

 

DENETLEME KURULU

Fuat GÜRSOY

Muharrem DERE

Çetin ŞAKRAK

Erkan MALGİL

Mesut SOYEL

 

DİSİPLİN KURULU

Ahmet KARAAĞAÇLI

Birol TOPÇUOĞLU

Fahri BAŞ

Faruk CAN

Ramis ÖZCAN