SAKARYA ŞUBE İSG EĞİTİMİ

2 Kasım 2016

Sendikamızın Savunma ve Güvenlik İş Kolunda İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında yürütülen eğitim programının 3 dönemine,1 Kasım 2016 tarihinde Sakarya Şubemize bağlı Kara Kuvvetleri Komutanlığı 1’inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı ile 14’üncü İkmal Merkezi Komutanlığı’nda devam edildi.

Milli Savunma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sendikamızın ortak düzenlemiş olduğu programa, Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ, Sakarya Şube Başkanımız Yaşar YAVUZ ve Şube Yönetimi ile 1’inci Ana Bakım Merkezi Komutanı Sinan EREN yanında 200 çalışan katıldı.

Açılışını Sakarya Şube Başkanımız Yaşar YAVUZ’un yaptığı eğitim programında, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ’da bir konuşma yaptı. KORKMAZ konuşmasında, İş Sağlığı ve Güvenliği önemine dikkat çekerek, İSG eğitimleriyle tüm üyelere ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

Genel Eğitim Sekreterimiz KORKMAZ’ın konuşmasının ardından eğitim programı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumlarıyla sona erdi.