ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

24 Kasım 2018

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yarınlara hazırlayarak ülkemiz ve milletimiz için değeri biçilemez bir hizmet sunan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.

Sadece bilgi kaynağı değil, milletimizin her bireyinin milli ve manevi değerlere bağlı fertler olarak yetişmesini sağlayan öğretmenlerimizin üstlendiği önemli rol hiçbir zaman unutulmamalıdır.

Türkiye Cumhuriyetini aydınlık yarınlara ulaştıracak nesiller yetiştirmek için özveriyle çalışan öğretmenlerimize ne yazık ki hak ettiği değer verilmemektedir.

Milletimize değeri biçilemez hizmet sunan öğretmenlerimizin, yaşadığı sorunların çözümü konusunda hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamalı, onların Büyük Önder, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda  “Aklı hür, vicdanı hür, irfanı hür” nesiller yetiştirmesi için her türlü destek sunulmalıdır.

Türk Harb-İş Sendikası Genel Yönetimi olarak, öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlarken, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bugüne kadar hayatını kaybetmiş tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.