MUĞLA İLİ İŞYERİ GEZİLERİ

4 Haziran 2013
Genel Merkez Yöneticilerimiz işyeri ziyaretleri kapsamında 28-29 Mayıs 2013 tarihlerinde Muğla’daydı. Genel Başkanımız Bayram Bozal, Genel Başkan Yardımcılarımız Yüksel İlbeyli, İdris Keşan, Genel Sekreterimiz Haldun Kurubacak, Genel Mali Sekreterimiz Yavuz Koçak ve Muğla İl Temsilcimiz Şeref Arıcı’dan oluşan heyet, ilk olarak Deniz Kuvvetleri Bakım Onarım Komutanlığı’nı ziyaret etti. Burada İşyeri Komutanı Kıdemli İstihkam Albay İbrahim Deliceoğlu tarafından ağırlanan Yöneticilerimiz, Bakım Onarım Komutanlığı’nda çalışan üyelerimizle de biraraya geldiler.
Yöneticilerimiz ikinci olarak Onarım Destek Komutanlığı’nı ziyaret ettiler. Kıdemli İstihkam Albay Bülent Okan Güngören ile görüşen Yöneticilerimiz, daha sonra üyelerimizle de tezgahları başında biraraya geldiler. Yöneticilerimiz ardından ORDONAT Grup Komutanlığı’ndaydı. Burada İşyeri Komutanı Deniz Albay Arif Burdur tarafından ağırlanan Yöneticilerimiz, üyelerimizle de biraraya gelerek sohbet ettiler.
TORPİDO Bakım ve Depoları Komutanlığında Deniz Yarbay Ender Küçükbozbaş, İkmal Destek Komutanlığı’nda İkmal Yarbay Erdem Ertürk, RİSTAB Komutanlığı’nda İstihkam Binbaşı Çetin Kahraman ile biraraya gelen yöneticilerimiz, işyeri komutanlarıyla yaptıkları görüşmeler yanında MSB 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi ve ANT 7. Dönem Toplu İş Sözleşmesinde gelinen süreç başta olmak üzere sendikal faaliyetlerle ilgili bilgilendirme toplantılarında da üyelerimizle buluştular.