MERSİN’DE ÜYELERİMİZE İSG EĞİTİMİ

13 Haziran 2016

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme Projesi kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ile Sendikamız tarafından ortak düzenlenen eğitim programının 2016 yılı eğitimlerine, Adana Şube bağlısı Mersin işyerlerinde çalışan üyelerimiz ile devam edildi.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ, Şube Yönetimi ve 100 üyemizin katılımıyla 10 Haziran 2016 tarihinde iş çıkışında gerçekleşen eğitim programı, Şube Başkanımız Osman ACET’in selamlama konuşması ile başladı. Daha sonra Genel Başkanımız Bayram BOZAL, üyelerimize hitaben ülkemizde yaşanan terör olayları ve cinayet gibi iş kazaları konularını kapsayan bir konuşma yaptı. Genel Başkanımız BOZAL’ın konuşmasının ardından eğitim programı, Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN sunumuyla tamamlandı.

Eğitim programında Genel Başkanımız BOZAL, Salih Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığı’ndan emekli olan üyemiz Mehmet GÖREN’e plaket verdi.  Yöneticilerimiz eğitim programı sonrasında üyelerimizle birlikte iftar yemeği yedi.