MERSİN İŞYERİ ZİYARETLERİ

27 Aralık 2017

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, Adana Şube Başkanımız Erdal AKALIN ve Adana Şube Yönetimi işyeri ziyaretleri kapmasında 27 Aralık 2017 tarihinde Mersin’deydi.

Yöneticilerimiz, Mersin’de ilk olarak Mersin Onarım Destek Komutanlığı’nı ziyaret etti. Burada Onarım Destek Komutanı Deniz Yarbay Nihat KAYNAK ile görüşen Yöneticilerimiz, ardından Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığına ziyarette bulundular. Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Sahil Güvenlik Albay Fatih ERHAN’ı makamında ziyaret eden Yöneticilerimiz, daha sonra burada çalışan üyelerimizle bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz işçi yemekhanesinde Mersin Onarım Destek Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığı’nda çalışan üyelerimizle öğle yemeğin yediler. Yemek sonrası ise üyelerimizle sohbet ettiler.

Yöneticilerimiz, Mersin’de son olarak Milli savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı TF 33 te görev yapan üyelerimizi de çalıştıkları ortamda ziyaret ettiler.