MERASİM SOKAK ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

17 Şubat 2023

Ankara Merasim Sokak’ta 17 Şubat 2016 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin personel servisine yönelik gerçekleştirilen alçak terör saldırısının yıldönümünde, Deniz Bakım Onarım İstihkâm Komutanlığı’nda çalışan üyemiz Cumali AKMAN ve Milli Savunma Bakanlığı İnşaat Emlak Başkanlığı’nda çalışan üyemiz Mevlüt ÖKSÜZOĞLU’nun da aralarında bulunduğu 29 Şehidimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz.

Ülkemiz üzerindeki kirli emellerini gerçekleştirmek isteyen hainler bilsin ki; her türlü zorluk karşısında tek yürek olmayı bilmiş milletimiz, alçak terör saldırılarına da boyun eğmeyecektir. Yaşadığımız acılar birlik ve kardeşliğimizi daha da güçlendirecek, ülkemizi kutuplaşmaya ve kaosa sürüklemek isteyen insanlık düşmanları geçmişte olduğu gibi bundan sonrada hedeflerine asla ulaşamayacaktır.

                    Türk Harb-İş Sendikası

               Genel Merkez Yönetim Kurulu

 

MERASİM SOKAK ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin personel servisine yönelik 17 Şubat 2016 tarihinde yapılan terör saldırısında hayatını kaybeden Deniz Bakım Onarım İstihkâm Komutanlığı’nda çalışan üyemiz Cumali AKMAN ve Milli Savunma Bakanlığı İnşaat Emlak Başkanlığı’nda çalışan üyemiz Mevlüt ÖKSÜZOĞLU’nun da aralarında bulunduğu 29 şehit için alçak eylemin yapıldığı Merasim Sokak’ta anma programı düzenlendi.

Programa, Başkent Şube Başkanımız Aydın UÇAR ve Şube Yöneticilerimiz ile Sivil Memurlar Sendikası Yöneticileri ve bakanlık çalışanları katıldı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan anma programında, terörü lanetleyen basın açıklamasının ardından şehitlerimiz için dualar edildi.