MAAT GÖREV ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

2 Ocak 2020

TSK Kırıkkale Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesis (MAAT) Müdürlüğü TNT Atölyesi Eritme Kısım’ında 2 Ocak 2012 tarihinde yaşanan kazada hayatını kaybeden görev şehitlerimiz Salih ERKEÇ, Adnan DAĞDEVİREN, Samet AYGAR ve Cezayir ÇALIŞKAN’ı aramızdan ayrılışlarının yıldönümünde bir kez daha saygı ve rahmetle anarken, şehit üyelerimizin ailelerine, mesai arkadaşları ile camiamıza sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

                                                    Türk Harb-İş Sendikası      

                                               Genel Merkez Yönetim Kurulu   

GÖREV ŞEHİTLERİMİZ KIRIKKALE’ DE ANILDI

 

Başkent Şubemiz bağlısı TSK Kırıkkale Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesis (MAAT) Müdürlüğü TNT Atölyesi Eritme Kısım’ında 2 Ocak 2012 tarihinde yaşanan kazada hayatını kaybeden görev şehitlerimiz Salih ERKEÇ, Adnan DAĞDEVİREN, Samet AYGAR ve Cezayir ÇALIŞKAN, Kırıkkale’de anıldı.  

Şube Başkanımız Süleyman DEMİR, Şube 2. Başkanımız Veysel OĞURLU ve Şube İdari Sekreterimiz Murat ÖKSÜZ, 2 Ocak 2020 tarihinde Kırıkkale İl Temsilcimiz Ömer YAVAŞ ile birlikte kazanın yıl dönümünde görev şehitlerimizin ailelerine taziye ziyaretinde bulundular.

Şehit üyelerimizin kabirlerini de ziyaret eden Yöneticilerimiz, öğle saatinde ise işyeri yemekhanesinde Yasin-i Şerif okutarak mesai arkadaşlarıyla birlikte Salih ERKEÇ, Adnan DAĞDEVİREN, Samet AYGAR ve Cezayir ÇALIŞKAN’ı yad ettiler.