KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

18 Eylül 2015

Türk Harb-İş Sendikası Merkez Yönetim Kurulu Kurban Bayramı Mesajı:

Bayramlar; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun şekilde yaşandığı günlerdir. Millet olarak yaşadığımız sorunların, acıların üstesinden gelebilmek için yegane ihtiyacımız olan birlik ve dayanışma ruhumuzu tazeleyecek yeni bir bayramı karşılıyoruz.

İçte ve dışta ülkemizin ve insanlığın tehdit edildiği pek çok sorunla boğuştuğumuz bu günlerde özellikle terör olaylarında verdiğimiz şehitler yüreklerimizi dağlıyor.  Birçok ocağa ateş düştü. Şehitlerimizin acıları nedeniyle millet olarak bayrama buruk giriyoruz.

Yüreği yanan anaların, yetim kalan evlatların acısı bütün milletimizin acısıdır. Hain terör örgütü bilsin ki acımız ne kadar büyükse, vatan sevdanızda o kadar yücedir. Milletimiz, birliğimize ve bütünlüğümüze kast eden hain terör örgütü ve arkasındaki şer güçlerine her zaman tek ses ve tek yürek olarak karşı durmasını bilecektir. Ülkemizde Türk -Kürt kavgası çıkarmak, kardeş kavgasını körüklemek için fitne ateşi yakanların geçmişte olduğu gibi bugün de elleri boş kalacaktır. Milletimiz,  vicdanıyla, irfanıyla, basiretiyle Türkiye’nin birliğine, dirliğine ve aydınlık geleceğine sahip çıkacaktır.  

 

Türk Harb-İş Sendikası Merkez Yönetim Kurulu olarak, hain terör örgütünü ve arkasındaki insanlık düşmanı  küresel güçleri birkez daha lanetliyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz.  Bu duygu ve düşüncelerle  başta üyelerimiz olmak üzere, tüm emekçilerimiz, milletimiz ve İslam aleminin bayramı barış ve huzur içinde geçirmesini temenni ediyoruz.