KOCAELİ ŞUBE İSG EĞİTİMİ-1

2 Kasım 2016

Sendikamızın Savunma ve Güvenlik İş Kolunda İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında yürütülen eğitim programının 3’üncü dönemine,2 Kasım 2016 tarihinde Kocaeli Şubemize bağlı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Karaaraçları Bakım Merkezi Komutanlığı ile Mühimmat Bakım ve Ana Depo Komutanlığı’nda ayrı ayrı yapılan eğitimlerle devam edildi.

Milli Savunma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sendikamızın ortak düzenlemiş olduğu programının sabahki bölümüne, Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ, Kocaeli Şube Başkanımız Turhan YILDIZ ve Şube Yönetimi ile Karaaraçları Bakım Merkezi Komutanlığı İşletme Müdürü Deniz Yarbay Murat DÜZCE’nin de aralarında bulunduğu 75 kişi katıldı. 

Öğleden sonraki Mühimmat Bakım ve Ana Depo Komutanlığı’ndaki eğitim programına da, Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ, Kocaeli Şube Başkanımız Turhan YILDIZ ve Şube Yönetimi ile Depo Müdürü Deniz Yarbay Tarık Levent AYTAN’ın da aralarında bulunduğu 30 kişi katıldı. Yöneticilerimiz, eğitim sonrası İşyeri Komutanı Deniz Bakım Albay Ufuk KARTALKAYASI ile de bir araya geldiler.

Her iki eğitim programının açılışını Kocaeli Şube Bakanımız Turhan YILDIZ yaptı. Eğitim programları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumlarıyla tamamlandı.