Kocaeli Şube bağlısı işyeri ziyaretleri

18 Nisan 2012
Genel Başkan Bayram Bozal, Genel Başkan Yardımcısı İdris Keşan, Genel Sekreter Haldun Kurubacak ve Genel Mali Sekreter Yavuz Koçak’tan oluşan Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Kocaeli Şube Yöneticileri işyeri ziyaretleri kapsamında Gölcük Tersane Komutanlığı işyerlerini ziyaret etti.
 
10 Nisan 2012 tarihinde gerçekleştirilen ziyaret, Genel Başkan Bayram Bozal’ın, Gölcük Tersane Komutanlığı anı defterini imzalamasıyla başladı. İlk olarak Tersane Komutanı Tuğamiral M. Şevki Şekerefeli ile görüşen heyete, Tersane Komutanlığı 200 Plan Keşif ve Dizayn Müdürü Müh. Kd. Albay İbrahim Aydın tarafından Gölcük Tersanesi Komutanlığı hakkında sunum yapıldı. Sunumda, Gölcük Tersanesi Komutanlığı’nın tarihçesini, imkan ve kabiliyetleri hakkında bilgi verildi.
 
Görüşmenin ardından Genel Merkez Yöneticilerimiz, Tersane Komutanı M.Şevki Şekerefeli’nin eşliğinde işyerlerini ziyaret ettiler. Sırasıyla Raspa Atölyesi, 11 Tekne Fabrikası, 31/A Makine Fabrikası, 33 Lastik Fabrikası, Denizaltı yeni gemi inşa kısmı, 81 Döküm Fabrikalarını ziyaret ettiler. Genel Başkan Bayram Bozal ve yönetim kurulu üyeleri atölye gezilerinin ardından işçi yemekhanesinde öğlen yemeği yediler.
 
Daha sonra, verimlilik konusundaki başarısı nedeniyle 400 Müdürlüğü alt yapı hizmetleri kısmına verilen mavi bayrak töreni ve kokteyline katılan Genel Merkez ve Şube Yöneticilerimiz, kokteylin ardından Tersane Komutanı ile birlikte Anı Müzesini gezdiler. Yöneticilerimiz, son olarak Denizaltı Batarya Fabrikasını gezdi. Burada fabrika müdürü Alb. Mehmet Ali Çimete yöneticilerimize eşlik etti. Ziyaretin ardından yöneticilerimiz, Gölcük Tersanesi Komutanı Tuğamiral M. Şevki Şekerefeli tarafından uğurlandılar.
 
Kara Araçları ve İş Makinaları
 
Genel Merkez Yöneticilerimiz,11 Nisan 2012 tarihinde ise Kocaeli Şubesi bağlısı Dz. K.K.Karaaraçları ve İş Makinaları Tamir Fabrikası Komutanlığını ziyaret etti. Yöneticilerimiz burada İşyeri Komutanı Deniz Albay Ömer Oğuz Güloğlu tarafından ağırlandı. Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Güloğlu işyeri yemekhanesinde işçilerle öğle yemeğinde bir araya geldiler. Ardından işçi çay ocağına geçildi. Burada Genel Başkan Bayram Bozal, işçilere hitaben birde konuşma yaptı. Ardından yöneticilerimiz Karaaraçları ve İş Makinaları Tamir Fabrikası’nı gezdi.