KAYSERİ ŞUBE ÜYE EĞİTİMİ

15 Ekim 2022

2021-2022 Dönem Eğitim Programı kapsamında Kayseri Şubemiz bağlısı işyerlerinde çalışan üyelerimiz için 15 Ekim 2022 tarihinde Kozaklı’da eğitim düzenlendi.  

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA, Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ ve Kayseri Şube Yöneticilerimizin de katılımıyla gerçekleşen eğitim programın açılışını, Şube Başkanımız Özgür ÖZSOY yaptı.

Program, İstiklal Marşı ve Bartın’da Maden Ocağında 14 Ekim 2022 tarihi akşam saatlerinde yaşanan patlamada vefat eden 41 işçi başta olmak üzere iş kazasında hayatını kaybeden emekçiler için saygı duruşu ile devam etti.

Eğitim Programında üyelerimize hitap eden Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN da sözlerine Bartın’daki maden faciasında hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifa dilekleriyle başladığı konuşmasını sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki konularla ilgili paylaşımlarıyla tamamladı.  

Program Genel Başkan Danışmanımız Tarkan ZENGİN ve İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdür Yardımcısı Murat ÖZDAMAR’ın sunumlarıyla sona erdi.