KAYSERİ ŞUBE TEMEL ÜYE EĞİTİMİ – 1

26 Kasım 2018

Sendikamız temel üye eğitimleri kapsamında Kayseri Şubemiz bağlısı işyerlerinde çalışan 300 üyelerimiz için 24 Kasım 2018 tarihinde eğitim programı gerçekleştirildi.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, Kayseri Şube Yöneticilerimizin de katıldığı eğitim programının açılışını Şube Başkanı Özgür ÖZSOY yaptı.

Programda katılımcılara hitap eden Genel Başkanımız Bayram BOZAL, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yarınlara hazırlayan öğretmenlerimizin

24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlarken, 25 Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü nedeniyle de ülkemizi kadına yönelik şiddet ayıbından kurtarmak herkesin üzerine düşen görevi yapmasının gereğine işaret etti.

Genel Başkanımız BOZAL, konuşmasında enflasyonla mücadele programı, çalışanların ücretlerinde erime gibi çalışma hayatı ve ülke gündem ile milli savunma işyerlerinde yeniden yapılanma ve önümüzdeki yıl masaya oturulacak toplu iş sözleşmeleri başta olmak üzere sendikamızın gündemindeki önemli konularla ilgili de değerlendirmelerde bulundu.

Genel Başkanımız BOZAL’ın konuşmasının ardından program, Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in  “Türkiye’de Sendikal Hareket” başlıklı sunumuyla tamamlandı.