KAYSERİ ŞUBE İSG EĞİTİMİ-1

12 Aralık 2016

Sendikamızın Savunma ve Güvenlik İş Kolunda İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında yürütülen eğitim programına, 12 Aralık 2016 tarihinde Kayseri Şubemiz bağlısı Niğde Bor’daki 21’nci Ana İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı ile 7’inci Ana Bakım Merkez Komutanlığı eğitimleriyle devam edildi. 

Milli Savunma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sendikamızın ortak düzenlemiş olduğu eğitim programına, Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ ve Kayseri Şube Yönetimi ile 100 kişi katıldı.  

Programının açılışını Kayseri Şube Başkanımız Özgür ÖZSOY yaptı. Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ’ın Sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki konularla ilgili açılış konuşmasının ardından eğitim programı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumlarıyla sona erdi.

Eğitim programı sonrası Yöneticilerimiz, 21’inci Ana İkmal Merkezi Komutanı İkmal Albay Mustafa KAPTAN’ı makamında ziyaret ettiler.

Yöneticilerimiz ayrıca 15 Temmuz Darbe Girişimine karşı direnişte şehit olan Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda görevli Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer HALİSDEMİR’in Bor’da bulunan kabrini ziyaret ederek, dua okudular.