KAYSERİ ŞUBE 17’NCİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

11 Mayıs 2023

Kayseri Şubemizin 17’nci Olağan Genel Kurulu, 6 Mayıs 2023 tarihinde yapıldı. Genel Kurul’da seçilen Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyeleri, 9 Mayıs 2023 tarihinde mazbatalarını alarak görevlerine başladılar. 

Genel Merkez Yöneticilerimiz, Şube Yöneticilerimiz, Bölge ve İl Temsilcilerimiz ile TÜRK-İŞ Kayseri İl Temsilcisi İdris GÜVEN’in de katılımıyla gerçekleştirilen Genel Kurulda, Divan Başkanlığına Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Divan Başkan Yardımcılıklarına Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ ve Güvenlik Merkez Şube Başkanımız Mustafa DERE, Divan Kâtipliğine Kocaeli Şube Başkanımız Korkut GÖKBAYRAK, Divan Üyeliğine ise Adana Şube Başkanımız Erdal AKALIN seçildi. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden Genel Kurul, Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN’ın delegasyona hitap etmesinin ardından, Yönetim ve Denetleme Kurulu raporlarının görüşülmesi ve zorunlu organların seçimleriyle tamamlandı. 

Kayseri Şubemizin 17’nci Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçim sonucunda Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları aşağıdaki isimlerden oluştu. 

YÖNETİM KURULU

Şube Başkanı:  Şerif Efe AVCI

Şube 2. Başkanı: Baki BAHÇECİ

Şube İdari Sekreteri: Hayrullah ÖZTÜRK

Şube Mali Sekreteri: Murat DURSUN

Şube Eğitim ve Teşkilat Sekreteri: Önder DOĞANAY

 

DENETLEME KURULU

İlker KAYA

Ramazan AKER

Samet YETİŞEN

Burhanettin AĞCA

Tayyar KAYA

 

DİSİPLİN KURULU

Ünal PADEM

Ayhan UZUN

Mustafa AYTAÇ

Sedat ASLANOĞLU

Ceyhun DEVECİ