KAYSERİ İŞYERİ ZİYARETİ – 2

12 Aralık 2019

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA ve Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ, işyeri ziyaretleri kapsamında bulundukları Kayseri’de Şube Başkanımız Özgür ÖZSOY ve Şube Yöneticilerimizle birlikte 11 Aralık 2019 tarihi sabah saatlerinde Uçak Fasbat Müdürlüğü’ndeydiler.

Yöneticilerimiz burada ilk olarak Uçak Fasbat Müdürü Hava Mühendis Yarbay Süleyman Hulusi ERBİL’i ziyaret ettiler. Daha sonra atölye ziyaretleri gerçekleştiren Yöneticilerimiz, üyelerimizle çalışma ortamında bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz öğleden sonra ise 2’nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarette ilk olarak Fabrika Müdürü Bakım Albay Dr.Tayfun TÜRKOĞLU ile makamında gerçekleşen görüşmede, Teknik Proje Yönetim Müdürü Mühendis Albay Mevlit DOĞAN, MYM amiri İkmal Yarbay Gökhan FAİKOĞLU, Destek Grup Komutanı Bakım Yarbay İbrahim Burak BAYRAM ve İhale Kom. Başkanı Mühendis Yarbay Ömer PEKDUR da hazır bulundu.

Yöneticilerimiz daha sonra Fabrika Müdürü Bakım Albay Dr. Tayfun TÜRKOĞLU nezaretinde atölyeleri ziyaret ederek, üyelerimizle tezgâhları başında görüşme imkânı buldular.