JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI’NDA İSG EĞİTİMİ

28 Mayıs 2015
Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme Projesi kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ile Sendikamız tarafından ortak düzenlenen eğitim programına, Ankara 1 No’lu Şubemizin örgütlü olduğu İçişleri Bakanlığı’na bağlı Jandarma Genel Komutanlığı ile devam edildi.
 
28 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirilen Eğitim Programına, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ, Ankara 1 No’lu Şube Yönetimi, Jandarma Genel Komutanlığı Personel Daire Başkanı Tuğgeneral Fuat GÜNEY, Destek Kıtaları Grup Komutanı Jandarma Albay Vural EROL, Jandarma İkmal Teğmen Mehmet KORKMAZ ile Destek Kıtaları Grup Komutanlığı’nda çalışan üyelerimiz yanında subay, astsubay ve sivil memurlarından da aralarında bulunduğu 350 kişi katıldı.
  
Eğitim programının açılışında Destek Kıtaları Grup Komutanı Jandarma Albay Vural EROL ve Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ birer konuşma yaptılar. Açılış konuşmalarının ardından eğitim programına geçildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN sunumlarının ardından program, Jandarma Genel Komutanlığı Personel Daire Başkanı Tuğgeneral Fuat GÜNEY’in konuşması ile sona erdi.