JANDARMA EĞİTİM VE OKULLAR KOMUTANLIĞI’NDA İSG EĞİTİMİ

27 Mayıs 2015
Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme Projesi kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ile Sendikamız tarafından ortak düzenlenen eğitim programına, Ankara 1 No’lu Şubemizin örgütlü olduğu İçişleri Bakanlığına bağlı Jandarma Eğitim ve Okullar Komutanlığı’nda çalışan üyelerimiz ile devam edildi.
 
Eğitim Programı, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ, Ankara 1 No’lu Şube Yönetimi, Hizmet Destek Grup Komutanı Jandarma Albay Nuh KÖROĞLU, Jandarma Hareket Daire Başkanı Jandarma Albay Mustafa ÇANA, Personel Şube Müdürü Jandarma Albay Ercan ÜDÜL ve üyelerimiz yanında subay, astsubay ve sivil memurlarından da aralarında bulunduğu 500 katılımcı ile 26 Mayıs 2015 tarihinde yapıldı.
  
Eğitim programının açılış konuşmasını Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ yaptı. KILIÇ’ın konuşmasının ardından eğitim programına geçildi.  Eğitim programı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN sunumlarıyla tamamlandı.
 
Eğitim Programı öncesi Yöneticilerimiz, Hizmet Destek Grup Komutanı Jandarma Albay Nuh KÖROĞLU’u makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.