İZMİR’DE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ-2

29 Eylül 2014
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve Sendikamızın ortak yürüttüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme Projesi kapsamında düzenlenen eğitim programına, İzmir Şubemize bağlı işyerleriyle devam edildi.
 
25 Eylül 2014 tarihinde Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İzmir Tersane Komutanlığı’nda gerçekliştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimine, Genel Başkan Yardımcılarımız İdris Keşan, Genel Sekreterimiz Haldun Kurubaca, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim Kılıç, Şube Yönetimi,İşletme Müdürü Deniz Albay Şevket Yürük, Personel Müdürü Deniz Yarbay Nabi Çınaroğlu, MSB’den Endüstri Mühendisi Osman Kayış ile subay, astsubay, sivil memur ve üyemizden oluşan 400 kişi katıldı.
 
Eğitim Programı Personel Müdürü Deniz Yarbay Nabi Çınaroğlu’nun seamlama konuşması ile başladı. Ardından Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim Kılıç, iş sağlığı ve güvenliğinini önemine vurgu yapan bir konuşma yaptı. Kılıç’ın konuşmasından sonra programa, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kenan Yavuz ile Eğitim Müdürümüz Tarkan Zengin’in sunumlarıyla devam edildi. Eğitim Programı İşletme Müdürü Deniz Albay Şevket Yürük’ün kapanış konuşması ile sona erdi.
 
Eğitim Programının ardından Yöneticilerimiz, İşletme Müdürü Deniz Albay Şevket Yürük ile birlikte işyerini gezdi. Yöneticilerimiz, Tersane Komutanlığı’nda son olarak, İşyeri Komutanı Deniz Kıdemli Albay Tünay Susumuş’u makamında ziyaret etti.