İZMİR TERSANE KOMUTANLIĞINI ZİYARET

12 Eylül 2017

Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, 12 Eylül 2017 tarihinde Milli Savunma Bakanlığı Tersaneler Genel Müdürlüğü İzmir Tersane Komutanlığı’ndaydı.

 

Yöneticilerimiz, burada ilk olarak İzmir Tersane Komutanı Deniz Kıdemli Albay Korkut ŞEN’i makamında ziyaret ettiler. İzmir Tersane Komutanlığı 300 Müdürü Deniz Albay Berkay ŞAHİN, 500 Müdürü Deniz Albay Ertaç TANIK ve 150 Müdürü Deniz Albay Ünal ÖZBATUR’un da hazır bulunduğu ziyaretin ardından Yöneticilerimiz, Tersane Komutanı Deniz Kıdemli Albay ŞEN ve beraberindeki işveren temsilcileri eşliğinde işyerindeki Mescidi gezdiler. Heyet, daha sonra atölyeleri ziyaret ederek, tezgâhları başında üyelerimizle bir araya geldi.

 

Yöneticilerimiz ve işveren temsilcileri, öğle yemeğini ise işçi yemekhanesinde üyelerimizle yediler. Yemekte, Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK’ın selamlama konuşmasının ardından Genel Başkanımız Bayram BOZAL Sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki önemli konuları kapsayan bir konuşmayla üyelerimize hitap etti.

 

İşçi yemekhanesindeki öğle yemeğinin ardından Genel Başkanımız BOZAL, Genel Mali Sekreterimiz KURUBACAK, İşyeri Komutanı Deniz Kıdemli Albay ŞEN ile beraberindeki işveren temsilcileri, Değirmendere Şehitler Korusu’nu ziyaret ederek şehitlerimiz için dua ettiler.