İZMİR ŞUBE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI

8 Ocak 2020

İzmir Şubemiz Olağanüstü Genel Kurulu,  04 Ocak 2020 tarihinde yapıldı. Genel Kurul, delegeler yanında Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA,  Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ ve Şubelerimiz Yöneticilerimiz, Bölge ve İl Temsilcilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Divan Başkanlığına Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Divan Başkan Yardımcılığına Kocaeli Şube Başkanımız Turhan YILDIZ, Divan Katip üyeliklerine Başkent Şube Başkanımız Süleyman DEMİR ve Kayseri Şube Başkanımız Özgür ÖZSOY, Raportör olarak Adana Şube Başkanımız Erdal AKALIN’ın seçildiği divan teşekkülü ile başlayan Genel Kurul, vatan için canını veren tüm şehitlerimiz ve iş kazasında hayatını kaybeden emekçiler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Daha sonra Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN Sendikamız, çalışma hayatı ve ülke gündemi ile ilgili bir konuşmayla Genel Kurula hitap etti.

Genel Kurulda, olağanüstü Genel Kurulu gerekçelerinin değerlendirilmesinin ardından, yapılan seçimde ise yönetim kurulu, denetleme kurulu ve disiplin kurulu şu şekilde belirlendi.

YÖNETİM KURULU

Şube Başkanı:                                        Selim ULUSOY

Şube 2.Başkanı:                                    Atıf TEZYÜRÜRLER

Şube İdari Sekreteri:                            Veli AYVAZ

Şube Mali Sekreteri:                            Mehmet ÖZTÜRK

Şube Eğitim ve Teşkilat Sekreteri:    Erkan SÜMER

 

DENETLEME KURULU

 

Ömer TURHAN

Mehmet GÖRÜMLÜ

Rahmi GÜNEY

Yücel KARAKAYA

Ahmet ÇAVDAR

 

DİSİPLİN KURULU

 

Seher ASAN

Mustafa ÇABUK

İbrahim AKDERE

Serkan GENÇ

Özcan METİN