İZMİR ŞUBE İSG EĞİTİMİ

2 Kasım 2018

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında Milli Savunma Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile ortak yürütülen eğitimlere, 2 Kasım 2018 tarihinde İzmir Şube bağlısı Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 44. Bakım Farika Müdürlüğü ve Milli Savunma Bakanlığı Tersaneler Genel Müdürlüğü İzmir Tersane Komutanlığı ile devam edildi.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL’ın da katılımıyla gerçekleştirilen eğitim programlarının öğleden önceki bölümü 44. Bakım Farika Müdürlüğü’ndeydi. Buradaki eğitimi öncesi Fabrika Müdürü Bakım Albay İ. İlhan COŞKUN makamında ziyaret edildi. Ziyaretin ardından subay, astsubay, sivil memur ve üyelerimizden oluşan 250 kişinin katılımıyla yapılan eğitim programına geçildi. Fabrika Müdürü Bakım Albay COŞKUN’un selamlama konuşmasının ardından Genel Başkanımız Bayram BOZAL da katılımcılara hitap etti. Program, Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN sunumu ile sona erdi.

İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Programının öğleden sonraki bölümü ise İzmir Tersane Komutanlığı’ndaydı. Eğitim öncesi Tersane Komutanı Deniz Albay Korkut ŞEN makamında ziyaret edildi. Daha sonra subay, astsubay, sivil memur ve üyelerimizden oluşun 300 kişinin katıldığı eğitime geçildi. Tersane Komutanı Deniz Albay ŞEN’in katılımcıları selamlamasının ardından Genel Başkanımız Bayram BOZAL’da kısa bir konuşma yaptı.  Program, Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumuyla tamamlandı.

Eğitim sonrası Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Tersane Komutanı Deniz Albay Korkut ŞEN, 31’inci Fabrika Dinlenme Odasında üyelerimizle sohbet ettiler.