İZMİR ŞUBE 17’NCİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

15 Mart 2023

İzmir Şubemizin 17’nci Olağan Genel Kurulu, 11 Mart 2023 tarihinde yapıldı. Genel Kurul’da seçilen Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyeleri, 15 Mart 2023 tarihinde mazbatalarını alarak görevlerine başladılar. 

Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Şube Yöneticilerimiz ile TÜRK-İŞ İzmir 3. Bölge Temsilcisi Hayrettin ÇAKMAK’ın da katılımıyla gerçekleştirilen Genel Kurulda, Divan Başkanlığına Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Divan Başkan Yardımcılığına Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ, Divan Kâtipliğine Güvenlik Merkez Şube Başkanımız Mustafa DERE,  Divan üyeliklerine ise Başkent Şube Başkanımız Aydın UÇAR ve Kocaeli Şube Başkanımız Korkut GÖKBAYRAK seçildi. 

Genel Kurulda, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN delegasyona hitap etti.

Yönetim ve Denetleme Kurulu raporlarının görüşülmesi ve zorunlu organların seçimleriyle tamamlanan İzmir Şubemizin 17’nci Olağan Genel Kurulu’nda, Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları aşağıdaki isimlerden oluştu. 

YÖNETİM KURULU

Şube Başkanı:                      Selim ULUSOY               

Şube 2. Başkanı:                  Hilmi GÜLAY

Şube İdari Sekreteri:           Veli AYVAZ

Şube Mali Sekreteri:           Ercan ÇAKIRLI

Şube Eğitim ve Teşkilat Sekreteri: Rahmi GÜNEY

 

DENETLEME KURULU

Yasin ÖZMEN

Samet GÜVEN

Ahmed ÇAVDAR

Orçun ÇOLAK

Kahraman DALKILIÇ

 

DİSİPLİN KURULU

Mustafa ÇABUK

Özcan METİN

İbrahim AKDERE

Serhat SARI

Erdem COŞKUN