İSTANBUL’DAKİ TERÖR SALDIRISINI LANETLİYORUZ

7 Haziran 2016

İstanbul Vezneciler ’de 7 Haziran 2016 salı günü sabah saatlerinde çevik kuvvet polislerini taşıyan servis aracına yönelik terör saldırısında, 6 polis ve 5 sivil olmak üzere 11 vatandaşımız şehit olurken, 36 vatandaşımız da yaralandı.

Birlik ve bütünlüğümüzü hedef alan hain terör örgütü, kalleşçe ve alçakça saldırılarını Mübarek Ramazan Ayı’nın ikinci gününde de devam ettirerek, ülkemize yeni şehit acıları yaşattı. Büyük bir insanlık suçu olan bu terör saldırısını lanetlerken, saldırıda hayatını kaybeden emniyet mensupları ile sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, emniyet teşkilatına ve milletimize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Terör örgütü ve uzantıları bilsin ki bugüne kadar gerçekleştirdiği alçakça saldırılarda olduğu gibi bu olayda da amacına ulaşamayacak, ülkemiz birlik ve beraberlik içinde tek yürek olarak terör belasının kökünü kazıyacaktır.

Türk Harb-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu olarak, bir kez daha terörist saldırıları lanetliyor, saldırıda hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.                                                        

Türk Harb-İş Sendikası

Genel Yönetim Kurulu