İSTANBUL’DA İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

27 Haziran 2014
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve Sendikamızın ortak yürüttüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme Projesi kapsamında düzenlenen eğitim programına, İstanbul Anadolu Yakası Şubemize bağlı işyerleriyle devam edildi.
 
23 Haziran 2014 tarihinde Kara Kuvvetleri Komutanlığı Dikimevi Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim Kılıç, İstanbul Anadolu Yakası Şube Yönetimi, Dikimevi Müdür Vekili İkmal Albay Hakan Durmazpınar, Mühendis Binbaşı Neslihan Ay, Tabip Yüzbaşı Atakan Bör’ünde aralarında bulunduğu subay, astsubay, sivil memur ve üyelerimiz olmak üzere 300 katılımcıyla yapıldı.
 
Kara Kuvvetleri Komutanlığı 41’inci Bakım Merkezi Komutanlığı’nda 24 Haziran 2014 tarihinde öğleden önce yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ise Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim Kılıç, Şube Yönetimi, İşyeri Komutanı Mühendis Doktor Kıdemli Albay Murat Gökçe, Yarbay Atila Karaca, Yüzbaşı Bülent Bora Suyabatmaz, Tabip Binbaşı Mehtap Tuncer ile subay, astsubay, sivil memur ve üyelerimizden oluşan 400 katılımcı ile gerçekleşti.
 
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi 24 Haziran 2014 tarihinde öğleden sonra ise Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İstanbul Tersane Komutanlığı’nda yapıldı. Buradaki eğitim, yöneticilerimiz yanında İstanbul Tersane Komutanı Vekili Personel Müdürü Albay Süleyman Gacaroğlu, Albay Turan Çubuğuuzun, İşyeri Hekimi Albay Serdar Akar, Binbaşı Refik Berk’inde aralarında bulunduğu subay, astsubay, sivil memur ve üyelerimizden oluşan 500 katılımcı ile yapıldı.
 
Her üç eğitim programında da, seminerler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kenan Yavuz ile Eğitim Müdürümüz Tarkan Zengin tarafından verildi.