İSTANBUL ŞUBE İSG EĞİTİMİ-2

16 Kasım 2016

Sendikamızın Savunma ve Güvenlik İş Kolunda İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında yürütülen eğitim programının 3’üncü dönemine,16 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Şubemiz bağlısı Kara Kuvvetleri Komutanlığı Dikimevi Müdürlüğü’nde devam edildi.

Milli Savunma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sendikamızın ortak düzenlemiş eğitim programı öncesi Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK, Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ, İstanbul Şube Başkanımız Emin GÖDEK ve Şube Yöneticilerimiz, K.K.K. Dikimevi Müdürlüğü İşyeri Komutanı İkmal Albay Fatih DAĞLI ve Teknik Müdür İkmal Yarbay Serkan AKKAŞ’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyaretlerin ardından Yöneticilerimiz, Teknik Müdür İkmal Yarbay Serkan AKKAŞ; Kalite ve Kontrol ve ARGE Bölüm Amiri İkmal Yarbay Nesrin AY, İkmal Kısım Amiri Albay Bayram FERİK’in de aralarında bulunduğu 350 kişi ile gerçekleştirilen eğitim programına katıldılar. Eğitim programında, Şube Başkanı Emin GÖDEK ve Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ selamlama konuşması yaptılar. Genel Başkanımız Bayram BOZAL’da katılımcılara hitaben iş sağlığı ve güvenliği başta olmak üzere çalışma hayatı ve ülkemizin gündemindeki konuları değerlendiren bir konuşma yaptı.

Eğitim programı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Uzmanı Onur ERDOĞAN ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN sunumlarıyla tamamlandı.

Yöneticilerimiz, İkmal Komutanı Tuğgeneral Şahin KILIÇASLAN ile beraber işçi yemekhanesinde üyelerimizle öğle yemeği yediler. Yemek sonrasında Yöneticilerimiz, sosyal tesislerde üyelerimizle ve temsilci odasında da işyeri temsilcileriyle bir araya geldiler. Programın sonunda Terörle Mücadele Sırasında Yaralanıp Gazi Sayılmayanlar Derneği Başkan Yardımcısı Veysel ERTEMEL, dernek rozeti ve şiltini yöneticilerimize takdim etti.