İSTANBUL ŞUBE İSG EĞİTİMİ-1

14 Kasım 2016

Sendikamızın Savunma ve Güvenlik İş Kolunda İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında yürütülen eğitim programının 3’üncü dönemi,11 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Şubemize bağlı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İstanbul Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı’nda sabah, Kara Kuvvetleri Komutanlığı 41’inci Bakım Merkezi Komutanlığı’nda ise öğleden sonra yapılan eğitimlerle devam etti.

Milli Savunma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sendikamızın ortak düzenlemiş olduğu programının sabahki bölümüne, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ, İstanbul Şube Başkanımız Emin GÖDEK ve Şube Yönetimi ile İstanbul Bakım Onarım ve İstihkam Komutanı Yarbay Çetin KAHRAMAN’ın da aralarında bulunduğu 100 kişi katıldı. 

İşçi yemekhanesinde Şube Başkanı Emin GÖDEK açılış konuşması ile başlayan eğitim programında, Genel Eğitim Sekreterimiz Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ’da  bir konuşma yaptı.

Öğleden sonra Kara Kuvvetleri Komutanlığı 41’inci Bakım Merkezi Komutanlığı’nda gerçekleştirilen eğitim programı öncesinde, işyerinden emekli olan üyelerimiz için tören düzenlendi.

İşçi yemekhanesinde 240 kişinin kalımıyla yapılan eğitim programı ise Şube Başkanı Emin GÖDEK’in açılış konuşması ve ardından Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ’ın konuşmaları ile devam etti.

Her İki eğitim programı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumlarıyla tamamlandı.