İSTANBUL İŞYERİ ZİYARETLERİ

15 Şubat 2018

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK ve Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, işyeri ziyaretleri kapsamında 13-14 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul’daydılar.

İstanbul Şube Başkanı Emin GÖDEK ve Şube Yönetiminiz ile birlikte ilk olarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İstanbul Bakım Onarım ve İstihkâm Komutanlığı’nı ziyaret eden Yöneticilerimiz, burada İşyeri Komutanı Deniz İstihkâm Albay Çetin KARAMAN ile makamında bir araya geldiler.   Daha sonra üyelerimizle gerçekleştirilen toplantıda, Genel Başkanımız Bayram BOZAL, üyelerimize hitap etti. Yöneticilerimiz, İstanbul Bakım Onarım ve İstihkâm Komutanlığı ziyaretlerini üyelerimizle toplu fotoğraf çekimiyle tamamladılar.

Yöneticilerimiz aynı gün Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı’na da ziyarette bulundu. Burada da ilk olarak İşyeri Komutanı Sahil Güvenlik Kıdemli Albay Karani ALANKAYA ile makamında bir araya gelen Yöneticilerimiz daha sonra İşyeri Komutanı ile birlikte işçi yemekhanesinde üyelerimizle yemek yediler. Yemekte Genel Başkanımız BOZAL, emekli olan iki üyemize hediyelerini takdim etti. BOZAL ayrıca yemekte üyelerimize hitaben kısa bir konuşma yaptı.

Yöneticilerimiz ikinci gün ise ilk olarak 15’inci İkmal Merkez Komutanlığı Çatalca Depo Komutanlığı’ndaydı. Burada da 15’inci İkmal Merkez Komutanı İkmal Albay Abdulvahap BOZKURT’u ziyaret eden Yöneticilerimiz, daha sonra depoları gezerek üyelerimizle çalıştıkları ortamda bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz İstanbul işyeri ziyaretlerini Milli Savunma Bakanlığı Tedarik Bölge Başkanlığı Lojistik Destek komutanlığı ile tamamladılar. Burada da Tedarik Bölge Başkan Vekili İkmal Albay Mevlüt KARAGÖZ ile makamında görüşen gelen Yöneticilerimiz, işveren vekilleriyle birlikte yenen yemeğin ardından işyerinden emekli olan üyelerimize hediyelerini taktim ederek, emeklilik hayatlarını sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçirme temennisinde bulundular.